O nas

Restauracja Hubertus to szczególne miejsce przenoszące swoich Gości w podróż po Kuchni Polskiej i Staropolskiej.

Restauracja Hubertus to szczególne miejsce przenoszące swoich Gości w podróż po Kuchni Polskiej i Staropolskiej, a potrawy przyrządzane są w sposób tradycyjny z nutką nowoczesnych aranżacji. To miejsce, które powinno obowiązkowo znaleźć się na liście Państwa Wielkopolskich doznań kulinarnych.
To wieloletnia tradycja, doświadczenie i profesjonalizm, restauracja działalność swoją prowadzi już od 1989 roku.
Zapraszamy począwszy od śniadań i obiadów, przez organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, jak wesela, chrzciny, komunie, osiemnastki, jubileusze, pogrzebiny - aż do przyjęć, balów i bankietów.
Świadczymy również usługi cateringowe, mamy w tym zakresie duże doświadczenie (obsługujemy imprezy do trzech tysięcy osób). Posiadamy wyspecjalizowany -nowej generacji- sprzęt umożliwiający nam obsługę cateringową na wysokim poziomie.
Nieustannie dbamy o smak i jakość naszych dań, przyrządzanych tradycyjnymi metodami i jedynie z naturalnych składników, podanych o odpowiedniej gramaturze. Chcemy, aby nie tylko wrażenia kulinarne, ale także estetyczne, przyjazny klimat oraz profesjonalna obsługa była tym, co nas wyróżnia.
Restauracja posiada cztery oddzielne sale:
Sala Bankietowa
Sala Barowa
Sala Myśliwska
Sala Kolumnowa.
dzięki czemu jednorazowo może ugościć 250 osób.
Restauracja HUBERTUS to lokal położony w atrakcyjnym, spokojnym, otoczonym zielenią miejscu, z dojazdem do samego lokalu i parkingiem dla autobusów oraz innych pojazdów.
Od wiosny do jesieni zapraszamy do pięknego, zielonego ogródka, gdzie można biesiadować pod zadaszeniem, z grillem do wykorzystania. A dla małych milusińskich mamy do dyspozycji osobny plac zabaw.
Właściciele wiedzą, że ich bezpośrednimi przedstawicielami są pracownicy. Obdarzają ich wielkim szacunkiem, zaufaniem i dokładają wszelkich starań aby wiedza na temat pracy jaką wykonują stale się poszerzała.
Każdy z gości odwiedzających Restaurację Hubertus przekona się, że jest to miejsce tworzone przez ludzi dla których gastronomia to pasja. Jeśli oprócz pysznego posiłku pozostawimy czar i atmosferę tego miejsca, będziemy wiedzieli, że wrócą do nas Państwo jeszcze nie raz.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej Restauracji oraz do korzystania z naszej bogatej oferty cateringowej.